2024 Yaz Okulu

1. DÖNEM

24 Haziran – 19 Temmuz (4 hafta)

2. DÖNEM

22 Temmuz – 16 Ağustos (4 hafta)

YAZ OKULU PROGRAMIMIZ

Okul açılış kapanış saatleri 08:00- 18:00.

Etkinlik ve eğitim saatleri 09.00- 16:30.

Anaokulu için yaz okulu kayıt işlemleri 3 – 6  yaş arası öğrenciler içindir.

İlkokul için yaz okulu kayıt işlemleri 7 – 10  yaş arası öğrenciler içindir.

Yaz okulumuz da uzman eğitici kadromuzla 3 – 10 yaş arası tüm öğrencilere, eğlenirken yeni beceriler de kazandıkları dolu dolu bir yaz okulu programı sunuyoruz.

 

Hafta içi her gün 09:00 – 16:30 saatleri arasında açık olan yaz okulunda öğrencilerimizi, belirlenen program dikkate alınarak yaşlarına göre gruplandırıyoruz. Sportif, sanatsal, kültürel ve akademik nitelikli etkinlikleri, haftanın belirli günlerinde düzenli ve dönüşümlü olarak gerçekleştirmekteyiz. 

Yaz okulunda sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek saati uygulanmaktadır.

 

PERMAKÜLTÜR BAHÇE UYGULAMALARI

Öğrencilerimiz için hazırlanmış hobi bahçemizde gözlem yaparak ve uygulayarak öğrenebilmelerini hedefliyoruz. Suyun akış yönü, bir fidenin toprakla buluşması ve büyüme hızı, yağmur sularının depolanması, kompost oluşumu gibi şeyleri gözlemlemelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

* DOĞADA ÖĞRENİYORUM

 Yaz programlarımız Çocuk merkezli, ilham verici ve üreticilik boyutlarını geliştirici içeriklerle hazırlanır. Klasik öğrenme biçimleri yerine açık alanlarda sürdürülebilir bir eğitim felsefesi içinde olurlar ‘’ Doğada Öğreniyorum’’ etkinliklerimiz çocukların doyasıya oynadığı, keşfettiği ve risk alarak cesaretlendikleri, doğal hayatın içinde edindikleri birçok deneyim ve yaptıkları uygulamalar ile öz güven kazandıkları birçok içerik ve ortamı barındırır.

* KÜLTÜREL, SANATSAL VE DİĞER ETKİNLİKLER

   Coding Games, Enjoyable English, Yaşam Becerileri, Müzik, Dans, Yarışmalar, Fun Science & Math,  Sinema, Sanat Çalışmaları, Mutfak Atölyesi